Rektifikačný terč SPIRAL

Ukončenie terča:
Samonivelačná hlava:
Záručná doba: 24 mesiacov
SKU: DDP017-030
Dostupnosť: dodanie do 14 dní
2.35 bez DPH
2.82 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Rozmery: Ø 163,75 mm

Rozmery: H 17 - 30 mm

Výška samonivelačnej hlavy: 16 mm

Vlastnosti: Najnižší z radu rektifikačných terčov s možnosťou pridaním samonivelačnej hlavy.

Informácie: Rektifikačné terče sú výškovo nastaviteľné podstavce určené pre vytvorenie podkladovej konštrukcie. Použitie je pre voľné ukladanie dlaždíc, obkladu alebo iné univerzálne použitie ako pre inštaláciu chráničiek, rúr, káblov a pod. keď je potrebné podklad nadvihnúť a vyrovnať.

Výhody: Veľkou výhodou je použitie vo vlhkých prostrediach kde je zaručená odolnosť a životnosť.
Veľký priemer základne zaručuje stabilitu aj pri väčších sklonoch.

Nosnosť: 800 kg jedného podkladového rektifikačného terča zaručí bezproblémové používanie.

Tento typ terčov umožňuje vyskladanie terča podľa potreby. Použitím dištančných pásikov (dlažba / podkladové hranoly) a fixácie podkladového hranola je možné skombinovať spôsob upevnenia podlahy. Namontovaním samonivelačnej hlavy možnosť vyrovnať nerovnosti podkladu do spádu 6%. Všetky prvky je možné montovať a demontovať jednoduchým klik systémom.

Upevnenie bočných strán obkladu je možné montovať aj na stenu stĺpiku rektifikačného terča pomocou skrutiek, so zreteľom na neprimerané poškodenie statiky stĺpika.

Demontovateľné dištančné pásiky medzi dlaždicami vytvárajú medzeru 3 a 5 mm. Umožňujú tiež napr. odvetranie strešnej konštrukcie a odtok vody po hydroizolácii alebo podklade.

Použitie: napr. pre betónové, porcelánové dlažby, dlažby z prírodného kameňa alebo WPC drevo-polyméru. Bez použitia stavebných hmôt sú najlepším riešením z hľadiska efektívnosti a dlhodobej funkčnosti. Časti dlažby možno opäť jednoducho rozložiť a previesť opravy alebo výmenu podstavcov.

Spôsob nastavenia dištančných pásikov:

Spôsob nastavenia dištančných pásikov: